به گزارش واحد روابط عمومی سازمان، مراسم تکریم و معارفه اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور روز دوشنبه یازدهم آذر ماه در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی و اعضای محترم شورای مرکزی دوره هفتم و نیز اعضای شورای مرکزی دوره هشتم برگزار شد، ابتدا دکتر محمود محمودزاده معاون محترم مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گزارشی از روند برگزاری انتخابات هشتمین دوره شورای مرکزی و نیز عملکرد شورای مرکزی دوره هفتم را ارائه کرد.
مهندس رجبی رئیس محترم شورای مرکزی دوره هفتم نیز در سخنان خود پرونده عملکرد شورای مرکزی این دوره را در قیاس با سایر دوره ها کم نظیر توصیف کرد و به بیان عناوین اصلی فعالیت‌های شورای مرکزی در دوره هفتم پرداخت.
پس از آن مراسم با سخنان وزیر راه وشهرسازی ادامه یافت. مهندس اسلامی در سخنان خود سازمان نظام مهندسی ساختمان را یک سازمان معیار توصیف کرد و گفت یک سازمان معیار بیش از هر سازمان دیگر نیاز به خودسازی و رشد مطلوب دارد . وی گفت هم اکنون زمان کار و تلاش هرچه بیشتر فرا رسیده است و همه اعضای شورای مرکزی باید برادرانه و متحد با یکدیگر در جهت اعتلای اهداف کشور اقدام نمایند.

در ادامه مراسم فوق تودیع و معارفه اعضای شورای مرکزی، مهندس اسلامی با اهدای لوح تقدیر از مهندس فرج الله رجبی رئیس شورای مرکزی دوره هفتم و نیز اعضای این دوره تقدیر بعمل آورد.
در پایان مراسم نیز احکام اعضای جدید شورای مرکزی در دوره هشتم که در میان آنان نام آقای مهندس علیرضا سنائی دشتی ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر نیز به عنوان عضو اصلی دوره هشتم شورای مرکزی در رشته برق وجود داشت از دست وزیر راه و شهرسازی به آنان اعطا شد.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر ضمن آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون برای آقای مهندس سنائی دشتی در تمامی امورات و پیشبرد اهداف سازمان در تمام زمینه ها، این انتخاب شایسته را به ایشان و و جامعه مهندسین استان تبریک و تهنیت عرض می نماید.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر