نشست اختصاصی هیئت مدیره سازمان با کاروان ورزشی اعزامی به دومین المپیاد ورزشی نظام مهندسی های کشور

در 20 خرداد ماه سال جاری، جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر و ورزشکاران اعزامی به دومین المپیاد ورزشی نظام مهندسی های کشور برگزار شد.

 در ابتدا مهندس شهابی، مسئول کمیته ورزش سازمان ضمن خوشامدگویی به ورزشکاران و اعضای حاضر در جمع، توضیحاتی را در خصوص المپیادها و مسابقات ورزشی ارائه نمود. وی اهداف و نگرش های مثبت هیئت مدیره را برای حاضرین برشمرد و در خصوص آینده ورزشی و فعالیت های آتی سازمان و برنامه های منسجم کمیته ورزش صحبت کرد. مهندس حسنعلی شهابی ارتباط و صمیمیت موجود در بین ورزشکاران را یکی از نقاط قوت این گروه دانست.

در ادامه مهندس بارانی، مربی تیم تیراندازی سازمان، ضمن تشکر از اعضاء کمیته ورزش و ریاست سازمان و اعضای هیئت مدیره، تمرینات تیم تیراندازی آقایان و بانوان را مطلوب برشمرد.

 وی حضور فعال بانوان سازمان را در زمینه ی ورزش، خصوصا تیراندازی را ارزشمند توصیف کرد و مقام های بدست آمده توسط بانوان مهندس سازمان را در مسابقات مختلف بااهمیت دانست.

مهندس بارانی در خصوص تمرینات جسمی و فیزیکی ورزشکاران تفنگ زن و تپانچه زن توضیحاتی داد و در نهایت اعضا را معرفی نمود.

سپس خانم جمشیدی نجات، سرمربی تیم تنیس روی میز خانم ها ضمن معرفی اعضای تیم خود در خصوص تمرینات تیم تنیس به ارائه ی توضیحاتی پرداخت و در خصوص فشرده شدن تمرینات تیم و کم بودن زمان موجود صحبت کرد.

در ادامه ی جلسه، مهندس سام بویری، سرمربی تیم شطرنج نیز به دنبال معرفی اعضای تیم شطرنج سازمان از اعضای هیئت مدیره و مسئول کمیته ورزش جهت هماهنگی های لازم و خدمات ارائه شده تشکر نمود.

سپس مهندس علی عالی پور دشتستانی، سرپرست تیم فوتسال سازمان نیز، پاره ای از مشکلات را و نحوه ی تمرینات تیم را ارائه داد.

 در پایان صحبت مربیان تیم های مختلف سازمان، مهندس علیرضا سنایی دشتی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر مقدم ورزشکاران را در جمع اعضای هیئت مدیره گرامی داشته و از کمیته ورزش جهت برقراری ارتباط سازمان با ورزشکاران تشکر ویژه ای نمود.

وی افزود: مهندس شهابی ضمن ایجاد یک همگرایی مناسب بین اعضا و سازمان و همچنین حضور فعالانه و چشمگیر در ورزش نظام مهندسی کشور و شرکت در تمام جلسات در تهران به عنوان رابط ورزشی سازمان، در مجزا شدن رشته ی تپانچه از تفنگ نیز نقش بسزایی داشتند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر ادامه داد: هیئت مدیره خودش را مسئول می داند تا به حرکت هرچه پرشتاب تر ورزش سازمان از طرق مختلف از جمله مستقل کردن بودجه ورزش از بودجه رفاه، تصویب 120 میلیون تومانی بودجه اختصاص یافته به ورزش در مجمع عمومی و به طور کلی حمایت این کمیته در ایجاد سلامت و نشاط مهندسان کمک نماید.

مهندس سنایی روند حرکت کمیته ورزش را رو به رشد دانست و اظهار امیدواری نمود که با این روند مثبت، سازمان بتواند تیم هایی مانند بسکتبال و والیبال را نیز به رشته های ورزشی خود اضافه نماید.

وی عنوان نمود: ورزش دو نتیجه ی مثبت را برای مهندسین به دنبال خواهد داشت. اولین نتیجه ارتباط بهتر و موثرتر مهندسین با هم به بهانه ی ورزش و دوم یافتن پتانسیل های باارزش در سطح استان بین مهندسین عضو سازمان می باشد.

وی افزود: امید است که این همگرایی و این کمک بتواند باعث شود تا ما بتوانیم در کشور حرف پرصلابتی برای گفتن داشته باشیم.

مهندس سنایی دستیابی به نتیجه ی مفید را برگرفته از رسیدن به مطالبات سه گانه از سوی میزبان، هیئت مدیره سازمان و ورزشکاران دانست. وی از ورزشکاران خواست تا شعار همیشگی "ورزش باید پهلوانی باشد، نه قهرمانی" را سرلوحه ی کار خود قرار دهند.

وی همچنین از مهندسان خواست تا روحیه ی همدلی، گذشت و تحمل خود را در این اردو تقویت کرده و مشکلات یکدیگر را نادیده بگیرند تا همانند هیئت مدیره فعلی با وجود تمام اختلاف سلیقه های احتمالی، هم رای بودن خود را به اثبات برسانند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر اظهار داشت: ورزشکاران در وهله ی اول باید بتوانند یک الگوی فرهنگی باشند بعد ورزشی. وی افزود: حضور ما در اینگونه مسابقات می تواند انعکاس خاصی را در بین استان های دیگر داشته باشد درنتیجه می بایست تلاش کنیم در مرحله ی اول خصوصیات اخلاقی استان بوشهر را مطرح کنیم و بعد توانایی ورزشی خود را. مهندس سنایی دشتی سلامتی بازیکنان و ورزشکاران را بسیار مهم تر و ضروری تر از نتیجه گیری عنوان کرد و همچنین تلاش استان تبریز را جهت برگزاری این المپیاد با تمامی مشکلات موجود ستودنی دانست و از ورزشکاران اعزامی از بوشهر خواهان همکاری و تحمل مشکلات، ضعف ها و کمبودهای احتمالی شد.

وی در نهایت از مهندسان خواست تا هیئت مدیره را با خود همراه دانسته و بدانند که هیئت مدیره در هر حال نه جدا از آنها، بلکه از خود آنهاست.

جلسه ی نشست ورزشکاران اعزامی به المپیاد ورزشی تبریز و هیئت مدیره سازمان با اهدای جوایزی به بانوان تیرانداز جهت کسب مقام در مسابقات جام خلیج فارس و روز زن و بدرقه ی هیئت مدیره از مهندسان پایان یافت.